No module Published on Offcanvas position
Luboš Ševčík OPTING Servis Laboratorní a zdravotnická technika +420 603 464 790 +420 596 241 785 optingservis@optingservis.cz

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY

Od 26.5.2022 NOVÁ ADRESA !

Luboš Ševčík 
OPTING servis
Laboratorní a zdravotnická technika
Vodárenská 666
725 26 Ostrava - Krásné Pole
Česká republika

IČ: 10634291          
DIČ: CZ5802067062

Telefon: +420 603 464 790 

Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 


Image
Aktualizace cen a zboží laboratorní a zdravotnické techniky probíhá nepřetržitě

Ceny uvedené v katalogu se mohou lišit od skutečných, je vhodné je ověřit. Ceny jsou uvedeny na každé stránce.


Objednávky lze zasílat mailem, poštou, nebo telefonicky

V katalogu nejsou uvedeny všechny přístroje dodávané firmou OPTING servis Luboš Ševčík. V případě, že Vám přístroj z www katalogu nevyhovuje, rádi Vám nabídneme jiný přístroj dle Vašich požadavků. Veškeré zboží dodáváme pouze pro firmy s identifikačním číslem.

 

Kupující obdrží po objednání zboží potvrzení zakázky včetně kopie zaslané objednávky, která je kupujícímu po uzavření objednávky odeslána na jím uvedenou e-mailovou adresu. S celkovou cenou a podmínkami dodání zboží je zákazník srozuměn při obdržení potvrzení zakázky. Kupující může stornovat objednávku nejpozději po obdržení písemného potvrzení prodávajícím. Zboží na zakázku (atyp rozměry, nábytek, druh a barva použité koženky, barva konstrukce, lehátek, stolků, požadované rozměry a pod.) nelze vrátit, jelikož se jedná o zadání zboží odběratelem do výroby dle objednávky. Poškozené zboží odběratelem a zboží, které jeví známky používání nelze vrátit.

Náhradní díly k přístrojům se dodávají jako spotřební materiál - nejedná se o stanovený výrobek, tudíž neobsahují návod na použití. Jejich montáž a použití je na odpovědnost kupujícího. Nepovolený zásah do přístroje nebo náhradních dílů se považuje za porušení podmínek prodeje a užití zakoupených přístrojů nebo náhradních dílů.

Provedení PBTK dle zákona o zdravotnických prostředcích č. 268/2014 Sb. ve znění pozdějších předpisů, je až po uplynutí záruční doby. Doporučená perioda provádění pravidelné bezpečnostně technické kontroly je 12 měsíců. PBTK je placenou službou a v případě požadavku na provedení v záruční době se rovněž jedná o placenou službu.

Záruční doba na zboží je podle Občanského zákoníku 24 měsíců na přístroje a 6 měsíců na přístroje a pomůcky bez výrobního čísla = spotřební materiál, nebo dle expirace. Záručním listem je dodací list. Jiné záruční listy vystavujeme pouze na vyžádání.
Záruka se nevztahuje na mechanické poškození, ztrátu součástek uvolněním, poškození nárazem, poškození při čistění chemikáliemi, abrazivními látkami, rozpouštědly, poškození vlhkem, mastnotou, prachem, žárem, vysokou nebo nízkou teplotou, zářením, nepovoleným zásahem nebo úpravou výrobků, dílů nebo celků, přepětím v síti, na pojistku.
Firma OPTING servis není zodpovědná za škody vzniklé pozdním dodáním zboží nebo jeho neodborným použitím, případně použitím, které není v souladu s návodem k použití.

Na dodávané výrobky poskytujeme pozáruční servis.


Servis přístrojů - kliknout na: ODBORNÝ SERVIS


K cenám účtujeme balné a dopravu na místo určení přepravcem podle druhu a hmotnosti zásilky od: 160,-Kč do 220,-Kč+21% DPH, jinak dle hmotnosti nebo objemu zásilky dle podmínek přepravce. Přepravováním zboží pověřujeme firmu PPL, FOFR, Česká pošta.

Upozornění: dodávka zboží je ze strany prodávajícího splněna jeho předáním přepravci. Objednavatel zboží pověril dodavatele objednáním přepravy zboží a převzetím zásilky je objednavatel zboží povinen IHNED zkontrolovat, zda nedošlo k poškození zboží přepravcem. Reklamaci zboží uplatňuje objednavatel zboží IHNED po převzetí u přepravce písemným zápisem. Následně reklamaci nahlaste na naši firmu, naše firma ji dále vyřizuje. V případě že tak neučiní, je to na odpovědnot příjemce zásilky.
Nevyhazujte obal a výplň z balíků před prohlídkou zboží. V případě reklamace je nutné nafotit balení a výplň balíků.
Reklamaci umožňuje přepravce po dobu max. 3 pracovních dnů. Po této době přepravce reklamaci odmítne.

Místo plnění reklamací je sídlo firmy v Ostravě.

Platební podmínky: při opožděné úhradě faktury - daňového dokladu účtujeme za každý den prodlení úrok z prodlení ve výši 0,05%. Dodané zboží je majetkem firmy Luboš Ševčík OPTING servis až do jeho celkové úhrady.
Tyto obchodní podmínky jsou nedílnou součástí kupní smlouvy uzavírané mezi prodávajícím a odběratelem podle Občanského zákoníku.

Pro odběratele ve Slovenské republice zasíláme zboží přepravcem PPL, Fofr (V.P.M. Trans), Česká pošta.

Image
Image

---