BEZRTUŤOVÝ TONOMETR PRO LÉKAŘE TLAKOMĚR

 

 


 

1) Tonometr bezrtuťový

 

 

Tonometr bezrtuťový pro lékaře stolní kompaktní, digitální. Japonská kvalita

 

  Název DPH Cena bez DPH
1) Tonometr bezrtuťový pro lékaře stolní kompaktní, digitální, Japonsko 21 3 790,- Kč

 

Bezrtuťový manuální tlakoměr do všech typů ambulancí. Stejná přesnost jako rtuťový tlakoměr, stejný postup měření jako u rtuťového tlakoměru. Navíc automatické zobrazení tepové frekvence, dobře čitelný displej nastavitelný do různých poloh, košík pro uložení manžety v zadní části přístroje, madlo pro snadné přenášení, snadno se dezinfikuje a čistí, neobsahuje toxické látky. Snadno vyměnitelné manžety pro všechny typy pacientů. Napájení 2 bateriemi typu AA. Vlastnosti rozsah měření 0 – 300 mm Hg, 40 – 180 pulzů za minutu, přesnost +/- 3 mm Hg, hmotnost 540 g, rozměry 98 x 326 x 202 mm
Sestava: tlakoměr, manžeta pro dospělé (22 – 32 cm), baterie

 

 

 

 


 

2) Tonometr bezrtuťový pro lékaře stolní, digitální

Bezrtuťový manuální tlakoměr do všech typů ambulancí. Japonská kvalita

 

  Název DPH Cena bez DPH
2) Tonometr bezrtuťový pro lékaře stolní, digitální, neosvětlený 21 3 230,- Kč

 

Stejná přesnost jako rtuťový tlakoměr. Stejný postup měření jako u rtuťového tlakoměru. Navíc automatické zobrazení tepové frekvence. Dobře čitelný displej nastavitelný do různých poloh. Madlo pro snadné přenášení. Snadno se dezinfikuje a čistí. Neobsahuje toxické látky. Snadno vyměnitelné manžety pro všechny typy pacientů. Napájení 2 bateriemi typu AA. Rozsah měření 0 – 300 mmHg, 40 – 180 pulzů za minutu, přesnost +/- 3 mmHg. Hmotnost 520 g, rozměry 98 x 67 x 324 mm. Součást dodávky tlakoměr, manžeta pro dospělé (22 – 32 cm), baterie.

LCD Sloupec se pohybuje hladce obdobně jako rtuťový a zajišťuje přesné měření. Možnost označit hodnoty systolického a diastolického krevního tlaku (5 bodů). Digitální odečet tepové frekvence. Nastavení úhlu stupnice pro snadný odečet. Úchyt a držák manžety pro pohodlné přenášení. Tělo přístroje a manžeta jsou chemicky odolné a snadno se čistí antiseptickými roztoky. Jednoduchá výměna baterií.

 

 


 

3) Tonometr bezrtuťový pro lékaře stolní, digitální

 

Image

Tlakoměr nemusí být umístěn vodorovně na stole. Kapilára s rtutí je nahrazena LCD displejem. Japonská kvalita

 

  Název DPH Cena bez DPH
3) Tonometr bezrtuťový pro lékaře stolní, digitální, neosvětlený 21 3 630,- Kč

 

Tlakoměr je metrologicky kontrolován, je provedeno ověření stanoveného měřidla, součástí dodávky je ověřovací značka a certifikát o ověření.

 

 

Image

Manžeta se nafukuje a vypouští pomocí balonku a ventilu. Tlak se odečítá pomocí fonendoskopu. Neosvětlený displej. Rozsah měření tlaku je od 20 do 280 mmHg, přesnost je +/- 3 mmHg, napájení 2 běžnými bateriemi typu AA, rozměry 96 x 322 x 66 mm, hmotnost 1000 g, součást dodávky: manžeta pro obvod paže od 23-33 cm

Image

 

 

 

 

 

 


 

4) Tonometr bezrtuťový dvouhadicový pro lékaře stolní, digitální

 


 

Elektronický digitální tonometr je vybaven dvouhadičkovou manžetou pro dospělé na suchý zip a dmuchadlem, s číselným i stupnicovým displejem.

  Název DPH Cena bez DPH
4) Tonometr bezrtuťový dvouhadicový pro lékaře stolní, digitální, neosvětlený 21 3 180,- Kč

 

Číselný displej a stupnicový displej umožňují okamžité a přesné měření hodnot. Kovové poudro zajišťuje jeho maximální ochranu před mechanickým poškozením. Rozsah 20 - 300 mmHg. Baterie 1,5 V typu AAA nejsou součástí tonometru. Neosvětlený displej. Hmotnost 520 g, rozměry 98 x 67 x 324 mm. Součást dodávky tlakoměr, manžeta pro dospělé (22 – 32 cm), baterie

 

 

 


 

5) Tonometr bezrtuťový ambulantní pro lékaře stolní, digitální

 

 

Digitální tlakoměr krve s použitou novou technologií, místo rtuti je vložený digitální ukazatel hodnoty tlaku.

 

  Název DPH Cena bez DPH
5) Tonometr bezrtuťový pro lékaře stolní, digitální, neosvětlený 21 2 580,- Kč

 

Dvě měřící metody: tlačítko AUSC (Auskultační metoda), měření se stetoskopem, tlačítko OSCI (Oscilometrická metoda), výsledek získáte automaticky, bez potřeby stetoskopu, jenom nafouknout manžetu více než 180 mmHg. Balení obsahuje manžetu 22-32 cm. Rozměry 360 x 96 x 66 mm, měřící rozsah 40 - 240 mmHg, přesnost 3 mmHg, baterie.

 

 

 

 

 


 

6) Tonometr bezrtuťový pro lékaře stolní, podsvícený LCD displej při natlakování

 

Určen pro měření krevního tlaku. Klasické měření poslechovou (Korotkovovou) metodou.

  Název DPH Cena bez DPH
6) Tonometr bezrtuťový pro lékaře stolní, podsvícený LCD displej při natlakování 21 2 890,- Kč

 

Rtuťový sloupec je nahrazen podsvíceným LCD displejem. Měřený tlak se zobrazuje na stupnici i na spodním numerickém displeji. Vysoce kvalitní přístroj v hliníkovém pouzdře. Technologie bezpečná k životními prostředí. Manžeta pro obvod paže 25 - 35cm. Rozsah měření 0 až 300 mmHg. LCD displej s podsvícením při natlakování manžety, dělení stupnice 2 mmHg. Rozsah měření srdeční frekvence 30 až 200/min, tlakování manžety ručně pomocí balónku, vypouštění vzduchu z manžety ručně pomocí balónku. Napájení 3V - 2x baterie AA, součástí dodávky. Paměť na 5 hodnot tlaku. Indikace stavu baterií.

 

 

 

 

 

 


 

7) Tonometr bezrtuťový pro lékaře stolní, digitální, otočný LCD displej

 

 

Profesionánní přístroj pro vyšetření v ordinací. Japonská kvalita

 

  Název DPH Cena bez DPH
7) Tonometr bezrtuťový pro lékaře stolní, digitální, otočný LCD 21 3 380,- Kč

 

Bezrtuťový stolní tonometr LCD s otočným displejem určený k měření systolického / diastolického krevního tlaku a tepové frekvence u dospělých pacientů. Digitální stolní tonometr s otočným LCD displejem je určený pro měření systolického/diastolického krevního tlaku a tepové frekvence u dospělých pacientů. Plně vybavený s manžetou a dmuchadlem. Dodáván včetně metrologie (proměřený a prověřený). Pro měření pacientů od 15 let věku. Měří tepovou frekvenci pacienta, zatímco se manžeta vyfukuje a naměřenou hodnotu zobrazuje na LCD displeji. Navržen tak, aby měřil krevní tlak pacienta bez použití rtuti, proto není škodlivý vůči životnímu prostředí. Rozměry základna 11 x 27 cm, tonometr 9 x 30 cm. Manžeta 15 x 51 cm, na suchý zip, pro dospělé pacienty, pro obvod paže 25 - 35 cm, dle potřeby lze dokoupit manžetu větších či menších rozměrů.

Metoda měření oscilometrická / Korotkoffova zvuková metoda. Rozsah měření numerický displej tlak  0 - 300 mmHg, tepová frekvence 20 - 250 tepů/min. Rozsah měření (tlakový sloupec) 20 - 300 mmHg, přesnost numerický displej tlak ± 3 mmHg, tepová frekvence ± 5%. Přesnost tlakový sloupec tlak ± 3 mmHg. Napájení 2ks 1,5 V alkalické baterie AAA. Rozměry 90 x 302 x 109 mm. Hmotnost 650 g včetně baterií. Neobsahuje alkalické baterie AAA.

 


 

8) Tonometr bezrtuťový pro lékaře, digitální, podsvícený LCD displej

 

 

 

Kvalitní náhrada za klasický rtuťový tonometr. Třída zdravotnického prostředku IIa. Japonská kvalita

 

  Název DPH Cena bez DPH
8) Tonometr bezrtuťový pro lékaře, digitální, podsvícený LCD displej 21

2 790,- Kč

 

Bezrtuťový tlakoměr tonometr s podsvětleným LCD displejem. Prohlášení o shodě součástí dodávky. Rozsah 0 - 300 mmHg. Rozměry 435 x 370 x 230 mm. LCD displej - prosvětlený

 


 


 

Hledání v menu