No module Published on Offcanvas position
Luboš Ševčík OPTING Servis Laboratorní a zdravotnická technika +420 603 464 790 +420 596 241 785 optingservis@optingservis.cz

LEHÁTKA DO ORDINACE VYŠETŘOVACÍ

Lehátka vyšetřovací

 

L-1   Lehátko vyšetřovací bez otvoru pro obličej

  Název DPH Cena bez DPH
  L-1  Lehátko vyšetřovací bez otvoru pro obličej, lakovaná konstrukce, barva šedobílá 21 12 900,- Kč

 

 

Rozměry 195 x 65 cm, výška 65 cm. Nosnost 135 kg. Lehátko s odolnou kovovou konstrukcí. Ocelová konstrukce lehátka je bílošedá (šedobílá). Barva koženky dle výběru. Lehátko je čalouněno koženkou, která byla speciálně vyvinuta pro použití ve zdravotnictví. Má sníženou hořlavost, snadno se umývá, dezinfikuje a udržuje v čistotě. Okraje čalounění jsou zaobleny, výška čalounění je 60 mm, mezi plochou lehátka a kovovou konstrukcí je dostatečná vzdálenost, která brání zranění prstů personálu. Hlavová část lehátka je nastavitelná v úhlu 34° pomocí jednoho pozinkovaného držáku. Nožky lehátka mají nivelační šroubky k vyrovnání nerovnosti podlahy.

Lehátko se dodává v rozloženém stavu aby se zabránilo poškození při přepravě. Doba potřebná ke složení lehátka je 10 minut při dvou lidech. Lehátko není vhodné pro masážní nebo chiropraktické praxe.

 

Barvy koženky

 L-2   Bezpečné lehátko vyšetřovací bez otvoru pro obličej
 

  Název DPH Cena bez DPH
  L-2  Lehátko vyšetřovací bez otvoru pro obličej, lakovaná konstrukce 21 15 400,- Kč

 

 

Rozměry 195 x 80 cm, výška 65 cm. Nosnost 135 kg. Ocelová konstrukce lehátka je bílošedá. Barva koženky dle výběru. Součástí lehátka není držák papírové role, je nutno jej objednat zvlášť. Hlavová část lehátka je nastavitelná v úhlu 34° pomocí jednoho pozinkovaného držáku. Hlavová opěrka je stabilní, zvedá se a snižuje pomocí dvou kovových držáků. Nožky lehátka mají nivelační šroubky k vyrovnání nerovnosti podlahy. Zatížitelnost lehátka je 135 kg. Výška čalounění je 60 mm. Koženka byla speciálně vyvinuta pro použití ve zdravotnictví a má sníženou hořlavost, snadno se umývá, dezinfikuje a udržuje v čistotě. Okraje čalounění jsou zaobleny, mezi plochou lehátka a kovovou konstrukcí je dostatečná vzdálenost, která brání zranění prstů personálu.


Lehátko se dodává v rozloženém stavu aby se zabránilo poškození při přepravě. Doba potřebná ke složení lehátka je 10 minut při dvou lidech. Lehátko není vhodné pro masážní nebo chiropraktické praxe.

 

Barvy koženky

 


 

L-3   Lehátko vyšetřovací bez otvoru pro obličej, konstrukce CHROM leštěný

Doprodáno.

  Název DPH Cena bez DPH
  L-3  Lehátko vyšetřovací bez otvoru pro obličej, chrom leštěný (na dotaz) 21 25 600,- Kč

 

 

Rozměry lehátka 195 x 65 cm, výška 65 cm. Super odolné stabilní a trvanlivé lehátko je zatíželné dynamicky až do 160 kg, staticky je testováno na zatížení 400 kg. Odolná konstrukce z ocelových profilů zajišťuje stabilitu lehátka i u nejtěžších pacientů. Nožky lehátka jsou opatřeny šroubky pro vyrovnání nerovností podlahy. Celá konstrukce lehátka je chromovaná silnou vrstvou chromu a je leštěná. Vysoké čalounění lehátka 70 mm je vyrobeno ze speciální koženky lékařské kvality, která je testována na velké množství dezinfekčních prostředků a je nehořlavá. Tyto dezinfekční roztoky lze použít pro dezinfekci lehátka: Softasept N, Neo Kodan bezbarvý, Octenisept bezbarvý, Cutasept F, Meliseptol rapid, Incidur sprej, Wofasept. Na lehátku se dobře leží a zároveň se lehátko neproleží.

 

Barva koženky

 


 

L-4   Lehátko vyšetřovací bez otvoru pro obličej, konstrukce CHROM leštěný.

Doprodáno.

  Název DPH Cena bez DPH
  L-4 - Lehátko vyšetřovací bez otvoru pro obličej, chrom leštěný (na dotaz) 21 20 500,- Kč

 

 
Detail konstrukce nohy "R"

 

Rozměry lehátka 195 x 65 cm, výška 65 cm. Stabilní elegantní vyšetřovací lehátko je zatíželné dynamicky do 135 kg, staticky je testováno na zatížení 400 kg. Odolná konstrukce z ocelových profilů je chromovaná silnou vrstvou chromu a leštěná. Nožky lehátka jsou z kruhových profilů a jsou opatřeny šroubky pro vyrovnání nerovností podlahy. Lehátko vypadá lehce a elegantně. Vysoké čalounění lehátka 70 mm je vyrobeno ze speciální koženky lékařské kvality, která je testována na velké množství dezinfekčních prostředků a je nehořlavá. Tyto dezinfekční roztoky lze použít pro dezinfekci lehátka: Softasept N, Neo Kodan bezbarvý, Octenisept bezbarvý, Cutasept F, Meliseptol rapid, Incidur sprej, Wofasept. Na lehátku se dobře leží a zároveň se lehátko neproleží. Lehátko se dodává v rozloženém stavu aby se zabránilo poškození při přepravě. Doba potřebná ke složení lehátka je 20 až 35 minut.

 

 
Detail konstrukce nohy "E"
 
Barva koženky

 


 

Držák role papíru pro lehátko šířky 65 cm nebo 80 cm

 

  Název DPH Cena bez DPH
  Držák role papíru pro lehátko šírky 65 cm nebo 80 cm 21 1 620,- Kč

 

 

Držák ke snadnému a hygienickému odvíjení papíru z papírové role, nasouvá se do dír v nohách lehátka, v nožní části lehátka.