No module Published on Offcanvas position
Luboš Ševčík OPTING Servis Laboratorní a zdravotnická technika +420 603 464 790 +420 596 241 785 optingservis@optingservis.cz

ALKOHOL TESTER KALIBROVANÝ

Bezkontaktní Alkoholtester 5000. Vysoce přesné, rychlé testování na alkohol s hygienickým bezkontaktním náustkem. Není třeba nasazovat a odstraňovat náustky.

 

  Název DPH Cena bez DPH
  Alkolol tester A 5000, včetně kalibračního listu 21 13 450,- Kč

 

Postačí, aby subjekt jednoduše foukl do trychtýřového náustku. Po použití lze bezkontaktní trychtýřový náustek snadno vyměnit. Odběr vzorku dechu se spouští automaticky, když je dosažen minimální objem nebo určený čas foukání.

 

 

 

Pasivní odběr je možné provádět s trychtýřovým náustkem i bez něj. Přístrojem Alcotest 5000 můžete za minutu otestovat až 12 lidí. Testování velkého množství lidí při kontrolách vstupu na pracoviště. Přesná hladina alkoholu v krvi pro průkazné měření alkoholu v dechu. Elektrochemický senzor.

 

Alkoholtester neukazuje číslice, ukazuje znak:
dech bez alkoholu         dech s alkoholem

 

Od 0 až 0,029 mg/l → symbol zaškrtnuto na displeji znamená nebyl detekován alkohol, svítí zelená signálka LED.
Od 0,030 mg/L - symbol X displeji znamená detekován alkohol, svítí červená signálka LED.
Od 2,5 mg/L → překročení rozsahu měření (↑↑↑).

 

Alcotest 5000 je profesionální přístroj pro detekci alkoholu v dechu. Velmi rychlá analýza dechu vám umožní provést velký počet dechových zkoušek v krátkém čase. Speciální trychtýřový náustek omezuje zpětné proudění vydechovaného vzduchu na minimum a předchází tak riziku přenosu infekce na další testované subjekty. Uložení až 500 výsledků. Rozsah měření do 2,5 mg/l, provozní teplota -15°C - 50°C. Displej černá/bílá, port připojení     micro USB. Typ baterie 3x AA-LRG / 3x NiMH. Počet testů při plně nabité baterii 5000. Stupeň krytí IP 54. Interval kalibrace. 24 měsíců. Doba analýzy po testovacím vzorku 3 až 25 sekund, doba přípravy na další test 20 až 120 sekund. Rozměry 6,3x21,9x4,1 cm, hmotnost 245 g včetně náustku a baterií.

 


 
Alkoholtester A 5820, profesionální tester alkoholu vhodný zejména pro firemní použití.

  Název DPH Cena bez DPH
  Alkohol tester A 5820, v plastovém kufříáku, baterie, smyčka na ruku, 3 náustky 21 11 280,- Kč
  Náustek plastový navíc, balení 100 ks, cena za 1x balení 21 670,- Kč

 

Přístroj umožňuje profesionálním uživatelům provádět rychlé a přesné dechové zkoušky na alkohol. Přístroj je připraven k použití během několika sekund. Všechny funkce potřebné k měření se aktivují praktickým zeleným tlačítkem OK. K procházení menu slouží dvě tlačítka. Provoz při teplotách -5°C až +50°C. Dioda LED a zvukový signál doplňují displej a signalizují konec měřícího postupu. Dvě navigační tlačítka slouží k pohybu v menu a umožňují přístup k různým funkcím, například zobrazení posledních výsledků testů. Distanční vložka na náustku zabraňuje v dotyku rtů testované osoby a pouzdra zařízení.

 

 


 

Alkoholtester CA 20FS, poloprofesionální tester alkoholu hodný zejména pro firemní použití a pro soukromé uživatele.

  Název DPH Cena bez DPH
  Alkohol tester CA 20FS, elektrochemický senzor, 3 ks plastový náustek 21 2 970,- Kč
  Náustek plastový navíc, min. balení 100 ks, cena za 1 ks 21 8,50 Kč

 

Precizní tester na alkohol využívající nejmodernější technologii inteligentního elektrochemického senzoru. Precizní přístrojem ve své třídě. Jeho základní součástí je speciálně vyvinutý inteligentní elektrochemický senzor s vysokou přesností, selektivitou a stabilitou.


Mimořádně jednoduchý na použití, ovládání jediným tlačítkem. Alkoholtester je vybaven měřením objemu vydechovaného vzduchu, které zajistí, že je analyzovaný vzorek odebírán opravdu z plic (tzv. hlubokoplicní vzduch), nikoliv z ústní dutiny. Je také vybaven záznamem počtu uskutečněných měření a upozorněním na překročení hodnoty alkoholu 0,50 promile. Toto upozornění je signalizováno barevnou ledkou a současně zvukovým signálem. Měřicí rozsah až do 4,00 ‰, rozlišení 0,01 ‰, odměřování vydechnutého vzduchu - měří tzv. hlubokoplicní vzduch. LED displej výrazné červené barvy se 3 číslicemi (0.XX %), výstražná signalizace třemi barevnými LED a při překročení hodnoty 0,50 ‰ i zvukem. Indikace slabé baterie, automatické vypnutí šetřící baterie, počítadlo provedených měření. Materiál náustek průhledný plast, balení po 1 ks, každý náústek je uložen samostatně v hygienickém ochranném obalu

Sestava: přístroj, 3 ks hygienických náústků, baterie 9V alkalická, pouzdro přístroje, český návod k použití.