No module Published on Offcanvas position
Luboš Ševčík OPTING Servis Laboratorní a zdravotnická technika +420 603 464 790 +420 596 241 785 optingservis@optingservis.cz

6) TEPLOMĚR PRO LÉKÁRNY KALIBROVANÝ MIN-MAX BEZDRÁTOVÝ PŘENOSNÁ USB FLEŠKA DO POČÍTAČE

Teploměry kalibrované pro lékárny

 

Vhodný i pro převoz léků. USB dataloger - záznam teplot pro skladování a přepravu léků, potravin, lékařských vzorků a pod. Po zasunutí do počítače se načtou data do tabulky v počítači.


Ceny platné od: 15.1.2024

  Název DPH Cena bez DPH
  Teploměr USB digitální, SW pro přenos do PC, načtení dat zasunutím do PC, kalibrovaný, včetně kalibračního listu, flash disk (fleška) 21 2 670,- Kč

 

 

Fleška má již přednastavenou teplotu MIN 2°C, MAX 8°C pro lednici, nastavený interval meření je každých 6 hodin.
V případě požadavku na jiné přednastavení ho nastavíme dle požadavku, příplatek 650,-Kč+21% DPH.
Fleška = teploměr vydává přerušovaný akustický signál a na displeji bliká znak překročení mezích stavů v délce 2 minut.

Teploměr může být v místnosti lékárny, nebo v lednici a bude kalibrován na tři teplotní body = v ceně přístroje:
Přístroj fleška LÉKÁRNA (místnost) +15°C, +20°C, +25°C dle skladovacích podmínek - dle předpisu SUKL DIS15. Rekalibrační lhůta je 2 roky.
Přístroj fleška LEDNICE +2°C, +4°C, +8°C dle skladovacích podmínek - dle předpisu SUKL DIS15. Rekalibrační lhůta je 2 roky.


ALARM je zobrazován na displeji - teplota vyšší než povolený horní limit, který si zadáte.
ALARM je zobrazován na displeji - teplota nižší než povolený dolní limit, který si zadáte.


Automatický zapisovač teploty s pamětí, data se zapisují stále, o víkendech, o svátcích. Je určen do chladničky, pro chladící kontejnery, chladírenské vozy, chlazené balíčky, chladírny atd. Interval záznamu teplot je nastavitelný v rozsahu 10 sekund až 24 hodin. Kapacita záznamu max. 32 000 teplotích bodů, komunikační rozhraní USB. Rozsah měření teploty -30°C až +70°C, rozlišení 0,1°C, přesnost ±0,5°C v rozsahu -20°C až -40°C, jinak ± 1°C.

 

Splňuje atestace pro EU: CE 0120, vyhovuje předpisu SUKL, DIS-15, verze 3.


Součástí dodávky je kalibrační list, prokazující metrologické vlastnosti přístroje deklarované výrobcem. Kalibrační laboratoří je přístroj nastaven pro okamžité použití. Napájení: baterie CR2032 nebo napájení přes USB rozhraní z důvodu možnosti nahrávat data i když je baterie mimo provoz. Životnost baterie při normální teplotě a při intervalu záznamu 6 hodin je cca 5 let. Vodotěsné provedení IP 67. Teplotní senzor interní NTC tepelný odpor, rozměry: d x š x hl. 80 x 33 x 14 mm. Hmotnost cca 35 g. Sestava: přístroj, baterie, návod k obsluze v českém jazyce, prohlášení o shodě, kalibrační list. Platnost kalibrace je 24 měsíců.