No module Published on Offcanvas position
Luboš Ševčík OPTING Servis Laboratorní a zdravotnická technika +420 603 464 790 optingservis@optingservis.cz

5) TEPLOMĚR PRO LÉKÁRNY KALIBROVANÝ MIN-MAX DATALOGER BEZDRÁTOVÝ PŘENOS DO POČÍTAČE

Teploměry kalibrované pro lékárny

 

Dataloger - teploměr s externími čidly, připojený přes USB (fleška) jako bezdrátový přijímač do PC, automatický přenos všech hodnot do počítače, alarm.


Ceny platné od: 15.1.2024

  Název DPH Cena bez DPH
  Teploměr MIN-MAX digitální SW automoatický přenos zasunutou fleškou do PC, dataloger s teploměrem uvnitř, včetně 1 ks externího teplotního čidla, včetně kalibračního list 21 4 980,- Kč


Teploměr je kalibrován v rozsahu pracovní teploty pro skladování léků v lednici ve 3 teplotních bodech:
Dataloger přístroj: LÉKÁRNA (místnost) +15°C, +20°C, +25°C dle skladovacích podmínek - dle předpisu SUKL DIS15. Rekalibrační lhůta je 2 roky.
Externí čidlo: LEDNICE +2°C, +4°C, +8°C v pracovním rozsahu pro skladování termolabilních látek - dle předpisu SUKL DIS15. Rekalibrační lhůta je 2 roky.

ALARM je zobrazován na displeji - teplota vyšší než povolený horní limit, který si zadáte
ALARM je zobrazován na displeji - teplota nižší než povolený dolní limit, který si zadáte


Zasunutou přenosovou fleškou (USB) do počítače se přijímají okamžité hodnoty z teploměrů v nastavených intervalech a automaticky se průběžně zapisují do tabulky v počítači.

Sestava: 1x dataloger s vnitřním čidlem + 1x externí  čidlo + 1x fleška


Přístroj má zabudovaný vnitřní teploměr (pro místnost) a v základní výbavě je 1 ks bezdrátové externí teplotní čidlo. Může jich být až 8, každé samostatně nastavitelné. Bezdrátová čidla lze umístit až na vzdálenost 100 m (přímá viditelnost). Z praxe se v kancelářských prostorech pohybuje v rozmezí 25 až 30 metrů. Součástí dodávky je ovládací software, zasílán elektronickou cestou. Zaznamenává vnitřní teplotu MIN a MAX naměřené hodnoty s časem a datem měření, průměrné hodnoty a navíc vlhkost, rosný bod. Unikátní funkce: alarm pro dolní a horní mez měřených veličin (teplota, vlhkost). Přístroj má zabudovanou paměť až pro 50.000 naměřených hodnot, které si můžete nechat zobrazit přes displeji a mnohem přehledně zpracovat v počítači. Splňuje atestace pro EU: CE 0120 a předpis SUKL, DIS-15, verze 3. Platnost kalibrace je 24 měsíců.  

Další externí čídlo (navíc):


Ceny platné od: 15.1.2024

  Název DPH Cena bez DPH
  Navíc k sestavě:    
  Další externí čidlo, včetně kalibračního listu, celkem k datalogeru může být připojeno až 8 ks extermích čidel 21 1 980,- Kč


Velkou výhodou je možnost více externích teplotních čidel (až 8 ks), pro měření teploty u více lednic najednou, bez obsluhy a s automatickým záznamem do PC.

 

Externí čidlo teploměr je kalibrován v rozsahu pracovní teploty pro skladování léků v lednici ve 3 teplotních bodech = dle volby:
Externí čidlo: LÉKÁRNA (místnost) +15°C, +20°C, +25°C dle skladovacích podmínek - dle předpisu SUKL DIS15. Rekalibrační lhůta je 2 roky.
Externí čidlo: LEDNICE +2°C, +4°C, +8°C v pracovním rozsahu pro skladování termolabilních látek - dle předpisu SUKL DIS15. Rekalibrační lhůta je 2 roky.

ALARM je zobrazován na displeji - teplota vyšší než povolený horní limit, který si zadáte.
ALARM je zobrazován na displeji - teplota nižší než povolený dolní limit, který si zadáte.

 

Externí čidlo Dataloger - displej pro
kontrolu každého čidla

 

Interval měření lze nastavit a to vždy jeden pro všechny měřící senzory (v intervalu 1, 5, 10, 15 nebo 30 minut, případně 1, 2, 3, 6 hod). Stanice komunikuje až s osmi čidly (volitelné, součásti standardu je 1x čidlo) a ukládat záznamy do paměti lze z libovolného počtu čidel. Přístroj má rádiem řízené hodiny (DCF).

Sestava: dataloger, externí teplotní čislo, baterie, přenosová USB fleška, návod k obsluze v českém jazyce, prohlášení o shodě, kalibrační list.