No module Published on Offcanvas position
Luboš Ševčík OPTING Servis Laboratorní a zdravotnická technika +420 603 464 790 +420 596 241 785 optingservis@optingservis.cz

1) PODOSKOP PLANTOSKOP DŘEVĚNÝ RÁM PLASTOVÝ KRYT

 

 

Plantoskopy, podoskopy

 


Polarizované světlo a zrcadla umožňují pozorovat abnormality plantární oblasti chodidel s důrazem na body s větším nebo menším zatížením plantárním tlakem.

  Název DPH Cena bez DPH
1) Podoskop plantosko pro abnormality plantární oblasti chodidel, dřevěný rám a plastový kryt 21 32 600,- Kč

 


Gravitace působící v sagitální rovině uprostřed mezi kotníkem a metatarsálním - phalangeal kloubem a frontální rovinou je rovnoměrně rozdělena mezi obě nohy. Plantární analyzér, rozměry 56 x 45 x 32 cm. Rozměr pracovní plochy 32 x 36 cm, výška 29 cm. Maximální nosnost do 135 kg, hmotnost 15,5 kg. Napájení z elektrické sítě. Přístroj třídy I, typ B. Přístroj pro pozorování v plantární oblasti s následnou možností detekce anomálií. Přístroj se skládá z lakovaného dřevěného rámu, plastového krytu, skleněné police pro pacienty a spodního zrcadla. Dvojité osvětlení - lampy s velkým rozptylem umožňují vizualizaci plantárního postoje a chodidla vyukazují kontaktní plochou s větším a menším zatížením. V zrcadle je viditelný spodní odraz klenby chodidel.