5) TEPLOMĚR PRO LÉKÁRNY KALIBROVANÝ MIN-MAX DATALOGER BEZDRÁTOVÝ PŘENOS DO POČÍTAČE

 

 

 

Teploměry kalibrované pro lékárny

 

 

Dataloger - teploměr s externími čidly, připojený přes USB jeko bezdrátový přijímač do PC, automatický přenos všech hodnot do počítače, alarm.

 

  Název DPH Cena bez DPH
 5) Teploměr MIN-MAX digitální SW automoatický přenos do PC, včetně kalibračního listu, dataloger s teploměrem uvnitř, včetně 1 ks externí teplotní čidlo včetně kalibračního listu 21 4 760,- Kč

 

ALARM je zobrazován na displeji - teplota vyšší než povolený horní limit, který si zadáte
ALARM je zobrazován na displeji - teplota nižší než povolený dolní limit, který si zadáte

Sestava: 1x dataloger s vnitřním čidlem + 1x externí  čidlo.

 


Přístroj má zabudovaný vnitřní teploměr (pro místnost) a v základní výbavě je 1 ks bezdrátové externí teplotní čidlo. Může jich být až 8, každé samostatně nastavitelné. Bezdrátová čidla lze umístit až na vzdálenost 100 m (přímá viditelnost). Z praxe se v kancelářských prostorech pohybuje v rozmezí 25 až 30 metrů. Součástí dodávky je ovládací software, zasílán elektronickou cestou. Zaznamenává vnitřní teplotu MIN a MAX naměřené hodnoty s časem a datem měření, průměrné hodnoty a navíc vlhkost, rosný bod. Unikátní funkce: alarm pro dolní a horní mez měřených veličin (teplota, vlhkost). Přístroj má zabudovanou paměť až pro 50.000 naměřených hodnot, které si můžete nechat zobrazit přes displeji a mnohem přehledně zpracovat v počítači. Splňuje atestace pro EU: CE 0120 a předpis SUKL, DIS-15, verze 3. Platnost kalibrace je 24 měsíců. 

Teploměr je kalibrován v rozsahu pracovní teploty pro skladování léků v lednici ve 3 teplotních bodech:
LEDNICE +2°C, +4°C, +8°C v pracovním rozsahu pro skladování termolabilních látek - dle předpisu SUKL DIS15. Rekalibrační lhůta je 2 roky.
LÉKÁRNA (místnost) +15°C, +20°C, +25°C dle skladovacích podmínek - dle předpisu SUKL DIS15. Rekalibrační lhůta je 2 roky


 

Další externí čídlo (navíc):

 

  Název DPH Cena bez DPH
5a) Teploměr MIN-MAX digitální (= navíc k sestavě č. 5): každé další 1 externí čidlo, včetně kalibračního listu, celkem k datalogeru může být připojeno až 8 ks extermích teploměrů 21 1 830,- Kč


Velkou výhodou je možnost více čidel až 8 ks pro měření teploty u více lednic najednou, bez obsluhy a s automatickým záznamem do PC. 

 

Interval měření lze nastavit a to vždy jeden pro všechny měřící senzory (v intervalu 1, 5, 10, 15 nebo 30 minut, případně 1, 2, 3, 6 hod). Stanice komunikuje až s osmi čidly (volitelné, součásti standardu je 1x čidlo) a ukládat záznamy do paměti lze z libovolného počtu čidel. Přístroj má rádiem řízené hodiny (DCF).

Sestava: dataloger, externí teplotní čislo, baterie, přenosová USB fleška, návod k obsluze v českém jazyce, prohlášení o shodě, kalibrační list.

Hledání v menu