22 | 11 | 2017
OXYMETR pH METR mV METR TEPLOMĚR LABORATORNÍ PŘENOSNÝ Tisk Email

Provádíme servis přístrojů včetně dodávek náhradních dílů.

Oxymetr - teploměr 463 řízený mikroprocesorem

Precizní přenosný bateriový přístroj řízený mikroprocesorem, vhodný pro práci jak v laboratoři, tak i v terénu, nabízející vyšší komfort pro obsluhu.

MĚŘENÍ
Ovládají se pomocí čtyř tlačítek na čelním panelu označenými obdobně jako u PC šipkami, ENTER a ESC. Naměřená hodnota, včetně hlášení a menu je zobrazena 5-ti místným LCD. Při měření koncentrace kyslíku a pH je průběžně snímána teplota pomocí teplotního čipu v sondě, nebo samostatným teplotním čidlem. Naměřený teplotní údaj je využíván pro přímé měření a zobrazení teploty měřeného média. V rozsahu 0 ÷ 40 °C je použit pro teplotní kompenzaci měření koncentrace kyslíku a při 0 ÷ 100 °C pro teplotní kompenzaci pH. Mimo tento rozsah teplot se celé měření pokládá za nesmyslné a na displeji se zobrazí hlášení ERR. Při odpojeném teplotním čidle přístroj automaticky předpokládá teplotu měření 20 °C. K přístroji 464 je možno připojit jakoukoliv kombinovanou pH elektrodu. Při kalibraci je snímána teplota pufrů, a je prováděna teplotní korekce pH elektrody. Tutu funkci je možno vypnout v menu, popř. odpojit teplotní čidlo.

............................................................ > cenik <

Pak se předpokládá kalibrační teplota 20 °C. Hodnoty používaných pufrů lze nastavit v položce hlavního menu před vlastní kalibrací a tyto hodnoty zůstávají uloženy v paměti přístroje. Koncentrace rozpuštěného kyslíku je měřena s velkou přesností díky Clarkovu čidlu s integrovaným teplotním senzorem. Kalibrace oxymetru je prováděna obdobně jako u pH. U nového čidla, nebo po výměně membrány je třeba provézt kalibraci "0", kalibrace strmosti se provádí v provzdušněné dest. vodě, nebo na vzduchu podle tabulek dané rovnovážné koncentrace kyslíku ve vzduchu.
Při měření kyslíku je možno přepínat šipkami na klávesnici a výslednou hodnotu zobrazovat v mg/l, nebo v % nasycení. Pomocí menu je možno nastavit automatické vypnutí. Přístroje jsou napájeny 9V baterií, pokles napětí je indikován hlášením LO BAT na displeji přístroje.
Technická data:

Rozsah měření koncentrace O2: 0 ÷ 80 mg/I, 0 ÷ 100 %
Přesnost měření koncentrace O2: 0,5 %,  1 dig
Senzor koncentrace O2: standardní Clarkovo čidlo
Teplotní kompenzace: automatická v rozsahu teplot 0 ÷ 40 °C, autokalibrace
Rozsah měření teploty: - 50 ÷ 200 °C
Přesnost měření teploty: 0,1 °C,  1 dig
Čidlo teploty: Ni 1000, 6180 ppm
Napájení: baterie 9 V


Oxymetr - pH metr - mV metr - teploměr 464 řízený mikroprocesorem

Precizní přenosný bateriový přístroj řízený mikroprocesorem, vhodný pro práci jak v laboratoři, tak i v terénu, nabízející vyšší komfort pro obsluhu.

MĚŘENÍ:
Ovládají se pomocí čtyř tlačítek na čelním panelu označenými obdobně jako u PC šipkami, ENTER a ESC. Naměřená hodnota, včetně hlášení a menu je zobrazena 5-ti místným LCD. Při měření koncentrace kyslíku a pH je průběžně snímána teplota pomocí teplotního čipu v sondě, nebo samostatným teplotním čidlem. Naměřený teplotní údaj je využíván pro přímé měření a zobrazení teploty měřeného média. V rozsahu 0 ÷ 40 °C je použit pro teplotní kompenzaci měření koncentrace kyslíku a při 0 ÷ 100 °C pro teplotní kompenzaci pH. Mimo tento rozsah teplot se celé měření pokládá za nesmyslné a na displeji se zobrazí hlášení ERR. Při odpojeném teplotním čidle přístroj automaticky předpokládá teplotu měření 20 °C. K přístroji 464 je možno připojit jakoukoliv kombinovanou pH elektrodu. Při kalibraci je snímána teplota pufrů, a je prováděna teplotní korekce pH elektrody. Tutu funkci je možno vypnout v menu, popř. odpojit teplotní čidlo. Pak se předpokládá kalibrační teplota 20 °C.

..................................................... > cenik <

Hodnoty používaných pufrů lze nastavit v položce hlavního menu před vlastní kalibrací a tyto hodnoty zůstávají uloženy v paměti přístroje. Koncentrace rozpuštěného kyslíku je měřena s velkou přesností díky Clarkovu čidlu s integrovaným teplotním senzorem. Kalibrace oxymetru je prováděna obdobně jako u pH. U nového čidla, nebo po výměně membrány je třeba provézt kalibraci "0", kalibrace strmosti se provádí v provzdušněné destilované vodě, nebo na vzduchu podle tabulek dané rovnovážné koncentrace kyslíku ve vzduchu. Při měření kyslíku je možno přepínat šipkami na klávesnici a výslednou hodnotu zobrazovat v mg/l, nebo v % nasycení. Pomocí menu je možno nastavit automatické vypnutí. Přístroje jsou napájeny 9V baterií, pokles napětí je indikován hlášením LO BAT na displeji přístroje.

TECHNICKÁ DATA:
Rozsah měření pH, rozlišení 0 ÷ 14 pH; 0,01pH
Přesnost měření pH ± 0,01 pH ± 1 dig.
Vstupní odpor pro pH 1012 Ω
Teplotní kompenzace pH automatická 0 ÷ 100 °C
Rozsah měření mV, rozlišení    ± 1500mV, 1mV
Napěťový (dig.) výstup    1dig = 1mV
Přesnost měření mV    ± 1mV ± 1 dig.
Rozsah měření teploty, rozlišení - 50 ÷ 200 °C; 0,1 °C
Přesnost měření teploty ± 0,2 °C ± 1 dig
Čidlo teploty Ni 1000, 6180 ppm
Rozsah měř.koncentrace kyslíku rozlišení 0.0÷80mg/l,0,1mg/l0÷400%,1%
Přesnost měření koncentrace kyslíku 0,5 % ± 1 dig
Teplotní kompenzace O2 automatická 0 ÷ 40 °C
Napájení 9V, baterie typ 6F22
Provozní doba 200 h (nepřetržitě)


Ponorné sondy lze dodat i s jinou délkou kabelu. Přístroje je možno vybavit na přání různými typy elektrod a čidel, kalibračními roztoky, ochranným krytem elektrod, doplnění dalším příslušenstvím, např. sít'ovým napáječem, napěťovým výstupem, provést další změny a doplňky.

Příslušenství - kliknout na: OXYMETR pH METR mV METR TEPLOMĚR LABORATORNÍ PŘENOSNÝ příslušenství

OXYMETR pH metr, konduktometr, oxymetr, teploměr

Název DPH Cena bez DPH
Oxymetr - teploměr 463 řízený mikroprocesorem 21 13 820,- Kč
Provedení do terénu:
Oxymetr - teploměr 463 řízený mikroprocesorem + ponorná sonda O2 s teplotním senzorem KCL 151/t D + ponorné pouzdro PK 32+ 10 m kabel

...
Oxymetr - pH metr - mV metr - teploměr 464, řízený mikroprocesorem 21 15 820,- Kč
kombinovaná pH elektroda se zvýšenou mechanickou odolností s integrovaným teplotním snímačem PCL 321/t D


Provedení do terénu:
Oxymetr - pH metr - mV metr - teploměr 464, řízený mikroprocesorem + ponorná sonda O2 + teplota KCL 154/S + 10 m kabel

> nahoru <
Aktualizováno Úterý, 04 Srpen 2015 15:57